Hossa – rury stalowe, profile – O firmie

Od momentu powstania firma HOSSA konsekwentnie buduje swoją pozycje w sektorze stalowym. Ciągle się rozwijamy. Specjalnie dla naszych klientów pozyskujemy towary wysokiej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dzięki szerokiej współpracy z producentami i hurtowniami w Polsce, nasza firma może w krótkim czasie zrealizować zamówienia. Solidność i terminowość dostaw rur stalowych, blach, grodzic czy kształtowników oraz niskie ceny czynią HOSSĘ solidnym partnerem w interesach.

Działamy na terenie całej Polski. Nasze doświadczenie zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę sprzedaży, a także doradztwo techniczne. Z nami można rozwiązać każdy problem związany z dostawą stali, rur, blach czy grodzic.

Specjalizujemy się w sprzedaży rur stalowych nowych i używanych
w zakresie fi 21,3 – fi 5000mm. Rury stalowe z demontażu, z uwagi na niski koszt oraz warunki techniczne, doskonale nadają się na przewierty, przeciski
i palowanie. Naszymi klientami są osoby prywatne i firmy.

Nasi odbiorcy cenią nas za atrakcyjne warunki współpracy:

  • Bogatą ofertę handlową
  • Dostępność towaru
  • Regularne dostawy

Dobrze zorganizowana logistyka zapewnia stałe dni dostaw do danych odbiorców nawet przy mniejszych zamówieniach. Duże zamówienia obsługiwane są indywidualnie. Aby skrócić drogę i czas dostawy, wiele zamówień realizowanych jest prosto z fabryk. Klienci mają również możliwość odbioru towaru osobiście w jednym z naszych placów.

Mamy nadzieje, że skuteczność w działaniu, wiedza i zaangażowanie przysporzy nam jeszcze więcej zadowolonych klientów. Zachęcamy do zakupu rur stalowych, blach, grodzic i kształtowników.