Grodzice

Dostępne w naszej ofercie grodzice to szczelne ścianki wykonane z solidnej i wytrzymałej stali. Najczęściej wykorzystywane są do skutecznego zabezpieczania różnego rodzaju wykopów. Sprawdzą się zarówno w budownictwie przeciwpowodziowym, drogowym, jak i podziemnym. Mogą być dodatkowo stosowane na różnego rodzaju podłożach, co z pewnością jest ich nieocenioną zaletą. Proponujemy Państwu grodzice gorącowalcowane i zimnogięte. Zapewniamy najwyższą jakość proponowanych produktów oraz szerokie możliwości ich wykorzystania.
Oferujemy grodzice gorącowalcowane:
oraz zimnogięte:
Wybrane, dostępne w naszym asortymencie produkty znajdują zastosowanie między innymi jako solidne elementy konstrukcji stałych i tymczasowych. Można je wykorzystać do stworzenia skutecznych zabezpieczeń brzegów zbiorników wodnych, rzek i kanałów przed falami oraz erozją.

Ponadto, montaż grodzic jest szybki oraz łatwy. Warto zatem skorzystać z naszych usług, aby zainwestować w sprawdzone rozwiązania.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem tych produktów, zapraszamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami propozycji, a w razie jakichkolwiek pytań – do bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami.