Rury spiralnie spawane


Pozyskując materiały najwyższej jakości, wyróżniające się ponadprzeciętną trwałością, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa rury spiralne spawane. Współpracując z kluczowymi i cenionymi w branży producentami oraz hurtowniami, możemy podjąć się szybkiego i terminowego zrealizowania złożonego przez Państwa zamówienia. Pragniemy zaznaczyć, że dostarczane przez nas rury spiralne spawane swoją specyfikacją techniczną odpowiadają wymaganiom określonym przez polskie oraz europejskie normy. Ponadto – produkty te wykonywane są zgodnie z wymaganiami Klienta (dotyczącymi przede wszystkim wymiarów). Możliwość przygotowania realizacji o dostosowanej do Państwa oczekiwań średnicy oraz długości (przygotowujemy rury od średnicy 323,9 mm do 1420 mm) pozwala nam wprowadzać na rynek rozwiązania w pełni funkcjonalne, odpowiadające wymaganiom towarzyszącym ich zastosowaniu.

Pozostajemy w pełni otwarci na Państwa oczekiwania, dlatego też rury spiralne spawane jesteśmy w stanie przygotować z różnego rodzaju materiałów stalowych, a w tym m.in. ze stali:

  • niskostopowych,
  • jakościowych,
  • specjalnych.

Ze względu na swoje parametry techniczne i mechaniczne przygotowywane i dostarczane przez nas rury spiralne spawane mogą być wykorzystywane w różnych sektorach. Mogą m.in. służyć wykonaniu kształtek rurowych obejmujących trójniki, jak i stworzeniu łuków rurowych.